اخبار اخبار

۲۷ بهمن ۱۳۹۸
به گزارش روابط عمومي فرودگاه به مناسبت 41 اَمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ، مراسمي به منظور جشن تکليف فرزندان همکار ، تقدير از دانش آموزان ممتاز و فعالان و خادمين نماز با حضور خانواده هاي همکاران برگزار گرديد.
۳ آذر ۱۳۹۸
تمرين عمليات زمستاني فرودگاه بين المللي شاهرود با هدف وارسي تجهيزات ، کسب آمادگي و هماهنگي لازم مابين واحدهاي دخيل در امر برف روبي برگزار شد.
۲۲ آبان ۱۳۹۸
سرپرست فرودگاه بين المللي شاهرود منصوب شد
۲۱ آبان ۱۳۹۸
خودرو عمليات زمستاني (اوره پاش و برف روب ) به فرودگاه بين المللي شاهرود
۷ مهر ۱۳۹۸
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن گراميداشت هفتم مهرماه روز آتش‌نشاني و ايمني از تلاشگران عرصه ايمني قدرداني کرد.
۱ مهر ۱۳۹۸
به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس مراسم صبحگاه مشترک با حضور کليه همکاران بسيجي فرودگاه و نيروهاي نظامي وانتظامي در محل ساختمان سپاه حفاظت هواپيمايي فرودگاه هاي استان سمنان( شاهرود ) برگزار گرديد.
۱ مهر ۱۳۹۸
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: دوران دفاع مقدس براي ملت ما ظرفيت و موقعيتي فراهم کرد تا بتواند با احساس اتّکاء به نفس، عزّت، استقلال و خودباوريِ مليِ، جوهره ي خودش را در ابعاد مختلف نشان دهد و دست به خلق حماسه اي عظيم بزند.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸
نخستين نمايشگاه «نقش وزارت راه و شهرسازي در دفاع مقدس» از امروز ۳۱ شهريور ماه سال جاري در "موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس" با معرفي نقش فرودگاه ها در هشت سال جنگ تحميلي آغاز به کار مي کند.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸
عضو هيأت مديره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران گفت: ايکائو تصريح مي کند که درآمد حاصل از خدمات ناوبري هوايي به پروازهاي عبوري بايد از سوي کشورها صرف زيرساخت‌هاي هوانوردي و فرودگاهي شود و هيچ نگاه انتفاعي به آن نباشد.